Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

5% zľava na prvý nákup

Využite jedinečnú akciu na prvý nákup. Registrujte sa a získajte 5% zľavu v našom E-SHOPE

Tapety a obrazy na vašu stenu

Moderné dekorácie na stenu pre Váš interiér

Obrazy na stenu, tapety, fototapety, nálepky na stenu, šablóny, odznaky a iné

Zariaďte si interiér modernými a originálnymi doplnkami. Naša ponuka je pestrá, farebná a dizajnová. Každá izba, domácnosť aj pracovňa má svoju atmosféru, ktorú ovplyvní vhhodne zvolená dekorácia. Vneste do Vašich domovov a bytov jedinečný štýl a vytvorte si dokonalé bývanie.

VŠETKO PRE VÁŠ INTERIÉR A VAŠE STENY

Pozývame Vás na nákup v e-shope www.univel-obrazy.sk . V našej ponuke nájdete moderné obrazy, ktoré skrášlia každú stenu. Ak potrebujete zmenu v interiéri, neprehliadnite kolekciu s tapetami, ktoré môžete použiť na rôzne povrchy a vyrobíme Vám ich na mieru. Peknou nástennou dekoráciu môže byť aj nálepka, ktorou hravo skrášlite stenu aj nábytok. 

Tapeta na stenu a její vlastnosti

Tapety na stenu už dávno, nie sú tým, čím boli. Materiál, ktorý sa používal pred desiatkami rokov, nahradili kvalitnejšie materiály. Manipulácia i samotné odstránenie tapiet je jednoduchšie ako kedysi. Tapeta je v súčasnosti neodmysliteľným moderným štýlovým prostriedkom pri navrhovaní interiéru. Obohacujú nielen obytné miestnosti, ale i hotely, reštaurácie, elegantné obchody, klubové i halové interiéry. Farby, ornamenty a bordúry, jednotlivo polepené steny alebo ich časti, rafinované kombinácie farieb vedia upútať našu pozornosť. Je veľmi zaujímavé sledovať, ako sa dnes dá s tapetami pracovať a tvoriť.

Tapety na steny vytvárajú krásne a útulné interiéry

Rôznorodosť tapiet, či už ide o farebnosť, motívy, štruktúru a samotný štýl tapiet zaručuje, že nájdete presne to čo vám bude vyhovovať. Farby a vzory na tapetách vytvárajú náladu a harmonický vzhľad vášho domova. Výmena tapiet na stenách, by mala byť niečím viac, ako len renováciou.

Základné delenie tapiet  podľa materiálu:

  • vliesové tapety na steny

  • vinylové tapety na steny

  • papierové tapety na steny

Tapeta alebo bordúra je hotový výrobok, zabalený v rolke. Jej rozmer je daný na etikete. Táto etiketa je dôležitá pri výbere tapety na steny ale aj pri výpočte množstva tapiet na steny.

Tapetovanie, príprava stien a penetrácia

Tapetovanie je hra, ale najdôležitejšie je samotná príprava stien. Táto tvorý až 90% úspechu správnej aplikácie tapiet. Všetky tapety na steny sa dajú nalepiť pri použití správneho lepidla. Nezabudnite si ale preštudovať návody, videa a rady ohľadne tapiet.

 

O online marketing sa nám stará firma LepoCreative

Zadaným kritériam nevyhovujú žiadne produkty

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím