Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

5% zľava na prvý nákup

Využite jedinečnú akciu na prvý nákup. Registrujte sa a získajte 5% zľavu v našom E-SHOPE

O nás

 Naša firma sa zaoberá výrobou reklamy, polepov automobilov a výkladov, sieťotlačou, potlačou reklamného textilu a reklamných predmetov, tlačou letákov, výrobe a predaji obrazov a tapiet. Rovnako, ako každý človek má osobnosť, tak i každá firma má určité vlastnosti, ktoré ju odlišujú od ostatných. Naša priorita je kvalita a jedinečnosť. Tomuto cieľu podriaďujeme celé naše konanie. Máme už viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti reklamy a tlače. 

univel sidlo

Zaoberáme sa aj internetovým predajom moderných obrazov tlačených na plátne, tapety, samolepky, plagáty, odznaky.  Naša ponuka má vyše 3000 motívov v 40 rôznych rozmeroch. Vďaka kvalitnému tlače a použitie vysoko kvalitných farieb môžeme garantovať farebnú stálosť a dlhú životnosť. Zakladáme si na bezchybné zákazníckej podpore, o čom hovorí už tisíce našich spokojných zákazníkov. V prípade akýchkoľvek otázok budeme radi, keď nás kontaktujete telefonicky alebo emailom, sme tu pre Vás každý deň od 7:00 do 15:30 hod.. 

Našu ponuku rozširujeme každý týždeň, radi však zhotovíme originálnu dekoráciu z Vašej fotografie. Používame špičkové tlačové technológie v kombinácii s tými najkvalitnejšími materiálmi. Obrazy na stenu vyrábame na mieru. V ponuke aj jednodielny aj viacdielny obraz. Kvalita a rýchlé doručenie je pre nás doležité !

Naša domovská stránka : www.univel.sk 
Naša domovská stránka : www.univel.sk 

 

Zadaným kritériam nevyhovujú žiadne produkty

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím